Arabamı Kirala

KAZANCINIZ NE OLACAK?

Kazancınız  arac değerinin bölü 48idir.(araç segmentine göre /42 dir. )

Örnek: 100.000 / 48 = 2.100 TL Örnek fiyat gösterilen dip fiyatlar olup araç paketine göre değişkenlik gösterebilir.

Örneğin ; 2017 model 1.6 Volkswagen Passat aracınız var aracınızın değeri ortalama 140.000TL , 1 ile 4 yıl arasında sözleşme ile şirketimize kiralayarak aylık ortalama 3000TL anlaşabilir  ve ek gelir kazanabilirsiniz, üstelik  servis bakımları,onarımları,ceza ve yaz kış lastik değişimleri CR-Line şirketine aittir.

  YILLIK MASRAFLAR ÜZERİNDEN KARLARINIZ;

  • Yıllık Periyodik Bakım Masrafı: Ortalama 1.500 TL ödemezsiniz.
  • Lastik Değişim Masrafı: (2000 TL 4 tekerin değişim masrafı. yaz kış yılda iki kez tekerlek değişimi olarak hesaplandı) ödemezsiniz.
  • Araç takip GPS sistemine aylık  ödemezsiniz.
  • Personel gideriniz yoktur.Ödemezsiniz.
  • Reklam giderlerine (Sahibinden.com -Google reklamları-Web sitesi reklamları) gibi masrafları ödemezsiniz.
  • Sözleşme tarihi süresince kesilen cezalardan sorumlu olmazsınız.
  • Arabam kiraya gitmedi gibi düşünceniz olmaz ödemeler her ay sabit gerçekleştirilir.

YATIRIM YAPANLARIN KAZANÇLARI

Aracınızın her hangi bir borcu yoktur ve 1 yaşındaki aracınızı örneğin 48 aylık sözleşme ile bıraktığınızda ,yine Volkswagen ‘den örnek verirsek anlaştınız aylık tutarı 48 ya çarptığınızda toplam kazanacağınız tutar belli olacaktır. Bu gelirinizi dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. İster giderlerinize ek olarak kullanabilir isterseniz yatırımınızı çoğaltmak adına kendinize ikinci bir araç alabilirsiniz böylelikle ikinci bir araç sahibi olmuş olursunuz. Sözleşme süresi dolduğunda aracınızı geri alabilir,dilerseniz takasa sokarak modelini yükseltip çalışmamıza devam edebilirsiniz. Şirketimizde ne kadar arabanız var ise kazancınız o kadar fazla olur.

UNUTMAYIN! (Araç modeline göre ) ortak çalışmamız sonucunda 48 ay sonunda kazancınızı  ikiye katlamış olursunuz. Bugün 5 araç kredisine girdiğinizi düşünürseniz 4 yıllık bir kredilendirmede araç kendi kredisini kendisi ödemiş olur ve 4 yılın sonunda araçlar  size kalır. Araçların bedelini en düşük 70.000TL üzerinden düşünürseniz 4 yılın sonunda 360.000TL değerinde araca sahip olursunuz. Hatta günümüzde araçlar döviz üzerinden geldiği için her yıl değeri artmaktadır.

Araç sahiplerinden örnek vermek gerekirse Medet bey 2014  Temmuz ayında 2013 model 1,5 Dizel Trend  11.000km de Ford Fiestayı 32.000TL’ ye aldı. Banka kredisi olarak aylık 930TL ödemesi var ve Medet bey’e aylık 1000TL ödeme yaptık,ödemeleri bankaya 1000TL olarak yaptığından dolayı 2018 Nisan ayında aracını teslim alarak 46.000TL ye sattı. Arac 4 yılda toplam 148.000km yaptı, bugün aracın satış değeri 45.000TL den başlamaktadır.

ARAÇLARI NASIL KİRAYA VERİYORUZ.

Firmamız KABİS (Kiralık Araç Bildirim Sistemi) üyesidir. böylelikle aracı kiralayan kişinin bilgileri anında karakola bildirilmiş olur. Araçla işlenebilecek her hangi bir suç,yasa dışı işler ve ya ölümlü kazalarda hiç bir şekilde sorumlu olmazsınız.

Araçlarımızın tamamı profesyonel ekibimizle hiç bir hukuki sorumluluk atlanmadan yasal olarak kiralanır.Tüm araçlar en az aylık  olarak kiraya verilir. (Şirketimizde günlük kiralama yoktur.)

GÜVENLİK 

Şirketimiz K.A.B.İ.S üyesi olup kiralama anında tüm bilgiler karakola giderek aracın kime kiralanacağı bilgisi verilir.

Telefonda araçlarımızın tam yaşı,tam km bilgisi, motor hacmi,aracın paketi gibi detaylı  bilgiler müşteriyle telefonda paylaşılmaz.

Araçlarımızın her birinde 2 adet gizlenmiş GPS araç takip sistemi bulunmaktadır.Bu cihazla aracın ani duruş,kalkış,ani savrulma,km hızları,günlük ve toplam km bilgileri,konumu izleme birimi tarafından görülmektedir.Takip cihazları sistemimiz tarafından şifre girilerek izin verilmediği sürece sökümü gerçekleştiğinde otomatik olarak aracın motorunu kilitler ve anında müdahale edilir.Motor sistemimiz izin verilmeden kesinlikle çalıştırılamaz.

CEZA TAKİPLERİ

Araç CR-Line sistemine kaydedildiği andan itibaren Trafik şube ve asayiş birimlerine kayıt edilir anlık trafik cezaları ve HGS,OGS geçişleri sistemimize yansır.

MÜŞTERİ KONTROLLERİ

Müşterilerimizden yasal tüm evrakları getirmeleri istenir ayrıca kiraya verilmeden önce KABİS (Kiralık Araç Bildirim Sistemi) programına kayıt edilir müşterinin aranması,yakalaması var ise kolluk kuvvetler aracı kiraya çıkartmadan ofisimize gelerek bu kiralamayı engeller, eğer kiradan sonra her hangi bir olaya karışır ise araç ruhsat sahibi hiç bir şeyden sorumlu tutulmaz.

KAZALAR ,DEĞER KAYBI VE YIPRANMA PAYI

Her hangi bir kazada aracın değer kaybı için avukatlarımız sizin adınıza başvuru yapar, 3 ila 8 ay içerisinde araç değer kaybı araç ruhsat sahibinin adına bankaya yatırılır.

Şirketimiz günlük kiralama yapmamaktadır. Aylık ve Yıllık bazında kiralamalarımız vardır,buda aracın yıpranma payı yok denecek kadar az olmasını sağlar.

Araçlarınızı 4 yıl sonrasında aynı değere satma  ve satın alma garantisi veriyoruz.

ÖRNEK

Günümüzde 900bin TL değerindeki bir evden alabileceğiniz kira ortalama 2,500 TL civarındadır. 100 bin TL değerindeki bir arabayla ortalama aylık 2.000TL aldığınızı düşünürseniz 900.000TL değerindeki 9 arabadan aylık 18.000TL kazanırsınız ve 48 ay sonunda 864.000TL kazanmış olursunuz böylelikle anaparayı neredeyse ikiye katlamış olursunuz hemde siz hiç birşey yapmadan.

Temsilcilerimiz detaylar ile ilgili sizleri yüz yüze görüşmede bilgilendirecektir.

Telefon ile detaylı görüşme ve fiyat ile ilgili bilgilendirme yapılmamaktadır.

444 57 81

0545 512 00 81