Genel

Düzce Personel Servisi

Servis taşımacılığını karara bağlamadan önce didi ile görüşmenizin ve teklif almanızın sizlere kıyaslama anlamında geniş fayda sağlayacağına inanıyoruz.

İşe gitmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Ne günün stresi ne de yoğun trafik kargaşası. Didi ile çalışmanın ayrıcalığını yaşadığımızdan beri artık pazartesi sendromları da yaşamıyoruz. Cuma günü yorgunluğu ve bitkinliği de hissetmiyoruz. Rahat, huzurlu, konforlu ve en önemlisi güvenli bir yolculuk için en doğru tercih ve seçim didi

Her geçen gün zorlaşan hayat şartları, sokağa çıktığımız anda başlayan yoğun insan ve araç trafiği, hergün işe gidip gelmek zorunda olan insanların en büyük kabusudur. Didi olarak bizim amacımız, bu kabusu tatlı bir düşe dönüştürmektir. Uzman ekibimiz ile; doğru, zamanında ve güvenli bir yolculuk sunmaya odaklanmış didi personel taşımacılığında en doğru tercihtir.

Personelinizin işe tam vaktinde başlaması, trafik sıkıntılarından doğacak performans kayıplarını minimum düzeye indirgemek için didi  tarafından mesafeler baz alınmaksızın rahat güzergahlar belirlenir.

Tarafınıza hizmet veren araçların yedeği bulunur. Bu sayede olası problemler çalışanlarınıza ve size yansımadan giderilir. Yolcularımız araçta bulundukları süre boyunca sigorta güvencesi altına alınmıştır.

Araçlarımız da yapılan müzik yayınları hizmet verdiğimiz firma yetkililerinin onayladığı kanallar arasından seçilir.

DİDİ TAŞIMACILIK & ALA TUR

444 57 81

05455120081

info@didigrup.com

www.alatur.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir